Właśnie minął miesiąc od czasu dużej zmiany na MyApple. 25 kwietnia uaktualniliśmy vBulletin, silnik na którym oparty jest nasz serwis, do wersji 4.0.2.

Nowa wersja MyApple jest znacznie bardziej nowoczesna i posiada sporo nowych funkcji, które już od dawna chcieliśmy wprowadzić. Większość zmian zdążyliście już zapewne przez ten miesiąc zauważyć.

Niestety, aktualizacja przyniosła również kilka problemów, o których chcielibyśmy przypomnieć:

1) Najważniejszą rzeczą jest wyczyszczenie przeglądarki z wszelkich pozostałości po starej wersji MyApple - mogą one przeszkadzać w poprawnym korzystaniu z nowego silnika. Jak to zrobić przeczytacie tutaj: https://myapple.pl/content/94-jak-wyczyscic-cookies-w-przegladarce.html

2) Sporo osób korzysta z subskrypcji RSS - przypominamy, że musicie teraz od nowa dodać adres RSS MyApple do swojego czytnika. Oto bezpośredni link: https://myapple.pl/ajax.php?do=rss&type=newcontent&sectionid=1&days=120&count=10

3) Brak wersji mobilnej MyApple - już niedługo problem zostanie rozwiązany. Na dodatek dużo lepiej niż było to zrobione wcześniej.

Bardzo przepraszamy wszystkich użytkowników, którzy doświadczyli jakichś problemów związanych z aktualizacją serwisu. Na nowym MyApple jest jeszcze kilka(naście) rzeczy, które chcemy poprawić lub z których nie jesteśmy zadowoleni. Staramy się tym wszystkim na bieżąco zajmować. Jeżeli jednak sami coś wypatrzyliście, piszcie o tym tutaj: https://myapple.pl/informacje/138181-aktualizacja-silnika-myapple\_pl.html bądź wysyłajcie prywatną wiadomość do któregoś z administratorów.

Nowy silnik to tylko jedna z kilku ważnych rzeczy, które zostaną wprowadzone na MyApple w tym roku. Jak ktoś kiedyś powiedział, nie idąc do przodu, człowiek się cofa, tyczy się to też portali internetowych - w tym nas. Nie zamierzamy stać w miejscu, chcemy ciągle ulepszać serwis i wierzymy, że kolejne planowane zmiany zyskają Wasze uznanie.