Właśnie minął miesiąc od czasu dużej zmiany na MyApple. 25 kwietnia uaktualniliśmy vBulletin, silnik na którym oparty jest nasz serwis, do wersji 4.0.2.

Big 25ed4c7a 7fe8 4edd b697 3b6fe96ee2d0

Nowa wersja MyApple jest znacznie bardziej nowoczesna i posiada sporo nowych funkcji, które już od dawna chcieliśmy wprowadzić. Większość zmian zdążyliście już zapewne przez ten miesiąc zauważyć.

Niestety, aktualizacja przyniosła również kilka problemów, o których chcielibyśmy przypomnieć:

1) Najważniejszą rzeczą jest wyczyszczenie przeglądarki z wszelkich pozostałości po starej wersji MyApple - mogą one przeszkadzać w poprawnym korzystaniu z nowego silnika. Jak to zrobić przeczytacie tutaj: https://myapple.pl/content/94-jak-wyczyscic-cookies-w-przegladarce.html

2) Sporo osób korzysta z subskrypcji RSS - przypominamy, że musicie teraz od nowa dodać adres RSS MyApple do swojego czytnika. Oto bezpośredni link: https://myapple.pl/ajax.php?do=rss&type=newcontent&sectionid=1&days=120&count=10

3) Brak wersji mobilnej MyApple - już niedługo problem zostanie rozwiązany. Na dodatek dużo lepiej niż było to zrobione wcześniej.

Bardzo przepraszamy wszystkich użytkowników, którzy doświadczyli jakichś problemów związanych z aktualizacją serwisu. Na nowym MyApple jest jeszcze kilka(naście) rzeczy, które chcemy poprawić lub z których nie jesteśmy zadowoleni. Staramy się tym wszystkim na bieżąco zajmować. Jeżeli jednak sami coś wypatrzyliście, piszcie o tym tutaj: https://myapple.pl/informacje/138181-aktualizacja-silnika-myapple\_pl.html bądź wysyłajcie prywatną wiadomość do któregoś z administratorów.

Nowy silnik to tylko jedna z kilku ważnych rzeczy, które zostaną wprowadzone na MyApple w tym roku. Jak ktoś kiedyś powiedział, nie idąc do przodu, człowiek się cofa, tyczy się to też portali internetowych - w tym nas. Nie zamierzamy stać w miejscu, chcemy ciągle ulepszać serwis i wierzymy, że kolejne planowane zmiany zyskają Wasze uznanie.