Zakupy. O, tak! Na nie potrafimy poświęcić dużo cennego czasu. Rynek jest na tyle obszerny, że aktualnie większość sklepów posiada chwyty marketingowe, aby przyciągnąć jak największą ilość klientów. No i naturalnie - sprawić, aby wrócili. Większość sklepów oferuje karty lojalnościowe, rabatowe, etc. W ten sposób klient wróci do punktu, w którym poprzednio robił zakupy, aby zdobyć punkty bądź pieczątkę. Te profity w efekcie oferują wyższy rabat bądź prezent.

W ten sposób ilość kart w naszym portfelu, rośnie w trybie ekspresowym. Jest to uciążliwe i nieeleganckie. Stojąc przy kasie – szukamy, grzebiemy, przebieramy… Aby ten problem zniknął na zawsze, a nasze portfele były eleganckie, aplikacja Justtag oferuje nam rabaty w formie smartkarty.
Możemy na niej zbierać stempelki skanując kod naszym iPhonem. Mamy zakładkę karty i prezenty. Możemy śledzić oferty i promocję swoich ulubionych marek. No i oczywiście – im częściej korzystamy, tym więcej zyskujemy. Tak więc dziewczyny iPhone w dłoń i na zakupy

Aplikacja do pobrania : Pobierz

B.