Aupeo! internetowe radio założone w 2008 roku w Berlinie; jeden z największych dostawców mediów strumieniowych i spersonalizowanych kanałów radiowych online, którego partnerami są między innymi Acer, ASUS, MINI, Philips i Loewe; dostępne na platformy Symbian i Android teraz także na iOS zarówno dla iPhone'a jak i iPad'a.

Aplikacja ma bardzo sterylny i minimalistyczny design, który swoim rozplanowaniem funkcji przywodzi na myśl Windows Phone 7.
Możliwości konfiguracyjne oraz wybór dostępnych gatunków muzyki są naprawdę duże. Mamy tutaj wszystkie popularne gatunki oraz dostęp do najciekawszych list radiowych na świecie, możliwość wyszukiwania utworów wg artystów, etc.

Uzupełnieniem aplikacji jest rozbudowana strona domowa Aupeo! pozwalająca także na odsłuchiwanie, wyszukiwanie i kupowanie naszych ulubionych piosenek.

Dodatkowo istnieje możliwość założenia płatnego konta w cenie $49,95 na rok. Różnica między darmowym kontem a płatnym polega na braku reklam, wyższej jakości odsłuchiwanej muzyki, pełnej personalizacji ( podobieństwo do usługi Genius w iTunes ) oraz używania jednego konta na nieograniczonej liczbie urządzeń.
Czy warto? Oceńcie sami.

Aupeo! dostępne jest w AppStore za darmo.

Źródło:
PR