Na okładce listopadowego numeru chińskiej edycji magazynu „Vogue „ pojawi się Apple Watch. Model z 18-karatowego złota zostanie zaprezentowany na ręce znanej modelki z Państwa Środka - Liu Wen.

Sesja zdjęciowa do nadchodzącego numeru miała miejsce w zeszłym tygodniu. Już teraz na stronie magazynu oraz na profilu modelki w serwisie Instagram pojawiły się powyższe zdjęcia. To już druga prezentacja Apple Watch dla świata mody. Dwa tygodnie temu zegarek został zaprezentowany w butiku Colette w trakcie paryskiego „Fashion Week”, a teraz pojawi się na okładce prestiżowego magazynu modowego „Vogue”.

Na temat smartwatch’y wypowiedziała się również redaktor naczelna chińskiego wydania „Vogue’a”. Stwierdziła, że wszystko co staje na skrzyżowaniu mody i technologii jest naturalnym krokiem naprzód, a nie czymś obcym. Dodała, że widziała wiele inteligentnych zegarków, sportowych oraz eleganckich i często posiadają one bardzo przydatne w codziennym życiu funkcje. Angelica Cheung określiła smartwatche jako doskonałe akcesorium dla nowoczesnej kobiety, czyli takiej, do której kierowany jest magazyn, którego redakcją zarządza. Wypowiedziała się również na temat specyfiki jej narodu, który jej zdaniem szybciej wdraża do swojego życia nowe technologie, niż ludzie z innych części globu. Według Cheung Chińczycy kochają wszystko co jest nowoczesne i autentyczne.

Wczytywanie

Zobacz w Instagramie

Warto dodać, że listopadowy numer trafi do czytelników 17 października, czyli w pierwszy dzień sprzedaży iPhone’ów 6 w Chinach. Państwo Środka staje się dla Apple coraz ważniejszym rynkiem, o czym może świadczyć także 20 milionów zamówionych w przedsprzedaży iPhone’ów 6 i 6 Plus o czym pisaliśmy TUTAJ .

Źródła: AppAdvice, Cult of Mac