Właśnie trwa XIX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku zebrane środki finansowe zostaną przeznaczone na dzieci z chorobami urologicznymi i nefrologicznymi.

MyApple.pl wspólnie ze swoimi użytkownikami i czytelnikami pragnie wesprzeć ten szczytny cel. Dlatego właśnie na portalu aukcyjnym Allegro wystawiliśmy kilka aukcji. Mamy nadzieję, że Was zainteresują. Pamiętajcie, że pieniądze z aukcji są w całości przeznaczone dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Ani portal MyApple ani serwis Allegro nie pobierają z tych aukcji żadnych prowizji! Pomóżmy wspólnie potrzebującym dzieciom! Razem możemy mieć drobny wkład w ratowanie życia!

Nasze aukcje:

iPod Shuffle 2 Gen 1GB

Reklama na MyApple.pl - 2,6mln odsł‚on banera
Reklama na MyApple.pl - 2,6mln odsł‚on banera

Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy też specjalne rangi WOŚP na forum MyApple (więcej szczegółów w treści aukcji):
Ranga WOŚP na www.myapple.pl
Ranga WOŚP na www.myapple.pl
Ranga WOŚP na www.myapple.pl
Ranga WOŚP na www.myapple.pl
Ranga WOŚP na www.myapple.pl

Gorąco zachęcamy też wszystkich do wystawiania swoich własnych aukcji w ramach WOŚPu na specjalnie przygotowanej do tego stronie: Aukcje WOŚšP - Aukcje OnLine

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ( wikipedia) - fundacja charytatywna, której podstawowym celem zgodnie ze statutem jest: „działalność w zakresie ochrony zdrowia polegająca na ratowaniu życia chorych osób, w szczególności dzieci, i działanie na rzecz poprawy stanu ich zdrowia, jak również na działaniu na rzecz promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej".

Najbardziej znaną formą działalności fundacji jest coroczna, ogólnopolska impreza rozrywkowo-medialna o charakterze charytatywnym, nazywana Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podstawowym elementem Finału jest granie „wielkiej orkiestry", czyli odbywające się w całym kraju (a także poza granicami) koncerty muzyczne, z których dochód przeznaczany jest na cele Fundacji. W czasie finału organizowanych jest również wiele innych form zbiórki funduszy, z których najważniejsza jest publiczna kwesta na ulicach miast prowadzona przez szerokie rzesze wolontariuszy. Zgromadzone pieniądze są za każdym razem przeznaczane na z góry ustalone cele związane z ochroną zdrowia, szczególnie zdrowia dzieci.

Od 1 września 2004 roku fundacja ma status organizacji pożytku publicznego (nr KRS: 0000030897). Przekazane na konto fundacji 1% podatku dochodowego jest przeznaczane na wsparcie hospicjów dziecięcych.

Fundacja jest laureatem statuetki Dziecięcej Nagrody SERCA, jaką otrzymała od dzieci ze Stowarzyszenia Przyjaciół Dzieci Chorych „SERCE" ze Świdnicy.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest drugą co do wielkości pozyskiwanej rocznej sumy fundacją charytatywną w Polsce (pierwszą jest Caritas)

Oficjalna strona Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - Strona Główna - Home
Wszystkie nasze aukcje WOŚPowe na Allegro: Aukcje użytkownika MyApple.pl - Aukcje WOŚšP