W ubiegłym miesiącu aplikacja do obsługi kart zniżkowych OpenCard doczekała się aktualizacji do nowej wersji 2.0. Przepisany od nowa program zyskał zupełnie nowy wygląd i można z niego korzystać także bez dostępu do sieci. Wystarczy co jakiś czas połączyć się by zaktualizować listę restauracji. Z tej okazji czytelnicy MyApple mogą przetestować aplikację ciesząc się przez miesiąc darmową kartą zniżkową OpenCard.

OpenCard to karta, która oferuje wszystkim użytkownikom zniżkę -50% w wybranych restauracjach partnerskich w poszczególnych miastach. Obecnie w programie jest ponad 600 lokali, właściciel platformy zapowiada zwiększenie tej liczby do 1500 restauracji na terenie całej Polski. Wszystkie restauracje znajdziecie na stronie  www.opencard.pl .

Dzięki aplikacji OpenCard dla iOS użytkownik ma możliwość znalezienia restauracji partnerskich w swojej okolicy. Program nie tylko poda adres, ale i wytyczy trasę do wybranego lokalu. Aplikacja daje również możliwość skontaktowania się telefonicznie z restauracją, zarezerwowania stolika oraz sprawdzenia zdjęć i zapoznania się z regułami korzystania w poszczególnych restauracjach. W nowej odsłonie aplikacji dodana została kluczowa funkcjonalność karty cyfrowej dzięki, której użytkownicy mogą przenieść kartę plastikową do swojego smartfona. Dodatkowo udostępniono użytkownikom tworzenie listy ulubionych restauracji oraz monitorowanie oszczędności poczynionych dzięki korzystaniu z OpenCard.

Jak pobrać darmową kartę OpenCard na swojego iPhone'a czy iPada?

Program OpenCard dostępny jest w App Store za darmo:

Pobierz z App Store

Aby dodać kartę dla czytelników MyApple należy otworzyć zakładkę "Użyj karty".

Następnie wybrać punkt "Użyj kod promocyjny" i wpisać kod MYAPP1.

Pozostaje jeszcze zarejestrować się w programie (jeśli nie posiadaliśmy w nim konta) i już można korzystać ze zniżek w wybranych restauracjach.

Ważność karty widoczna będzie w zakładce "Użyj karty".

Darmowa karta ważna będzie przez miesiąc.