Święta Bożego Narodzenia od najmłodszych lat kojarzą się wszystkim z prezentami. Deweloperzy aplikacji w App Store przygotowali wiele promocji, dzięki którym możemy nabyć ciekawe programy po okazyjnej cenie. Polskie studio Softical przygotowało natomiast specjalnie dla użytkowników MyApple mały konkurs, w którym do wygrania są trzy aplikacje tego dewelopera. Jakie?

Pierwszą aplikacją są Cytaty . Zawiera ona ponad 4500 sentencji i cytatów pogrupowanych w 54 kategoriach. Ten niewielki program pozwoli poznać zarówno bardziej, jak i mniej znane wypowiedzi wielkich osób z całego świata. Każdy cytat możemy błyskawicznie wysłać przez SMS lub e-mail. Jest także opcja oznaczania ulubionych wypowiedzi.

Aplikacja kosztuje 1,99$, możecie pobrać ją tutaj.

Kolejnym prezentem, który możecie dostać, jest aplikacja Przysłowia . Tym razem do dyspozycji oddano nam ponad 2000 przysłów, podzielonych na 20 kategorii. Każdego dnia program wylosuje dla nas inne. Możliwe jest również wyszukiwanie przysłów oraz wysyłanie ich do znajomych. Jest również opcja dostosowania kolorystyki aplikacji do własnych upodobań.

Aplikacja kosztuje 0,99$, możecie pobrać ją tutaj.

Ostatnią aplikacją jest opisywane już przez nas 4Kids . Jest to prosta gra przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym. Polega ona na dopasowywaniu do siebie elementów obrazka. Do obszerniejszej recenzji odsyłamy tutaj.

Aplikacja kosztuje 0,99$, możecie pobrać ją tutaj.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy podać nazwę aplikacji studia Softical, która nie została wymieniona w treści newsa. 5 pierwszych osób otrzyma zestawy trzech kodów na pobranie Cytatów, Przysłów oraz 4Kids. Odpowiedzi prosimy wysyłać tutaj, w tytule wpisując "KONKURS SOFTICAL". Zwycięzców wyłonimy 27. grudnia.