Puzzle Me to, jak sama nazwa wskazuje, klasyczne puzzle. Aplikacja stworzona przez SID On przeznaczona jest zarówno dla iPhone’a, jak i iPada. Gra oferuje wciągającą i rozwijającą zabawę dla każdego, od dziecka po dorosłych entuzjastów puzzli. Czy warto zakupić tę pozycję? Postaram się Was przekonać, że jak najbardziej warto.

Gra Puzzle Me z pozoru nie wygląda na nic nadzwyczajnego, to po prostu znana od wielu lat łamigłówka, w której po odpowiednim ułożeniu wszystkich elementów naszym oczom ukazuje się utworzony przez nie obrazek. Zadanie o tyle łatwe, o ile elementów jest niewiele, a obrazek jest na tyle zróżnicowany, że bez większych problemów poszczególne fragmenty ułożyć można w odpowiednich miejscach. Problem rośnie wraz z liczbą ogniw, a tych, w zależności od poziomu trudności, mamy od 6 do 35.

W grze do wyboru mamy 5 tematów, z których w każdym znajdziemy po 10 różnych obrazków. Wszystkie są wręcz stworzone dla najmłodszych graczy, bo głównie do tych adresowana jest gra, niemniej i starsi fani puzzli nie powinni być zawiedzeni.

Podczas każdej rozgrywki naliczany jest czas potrzebny na ukończenie układanki. Rekordami możemy dzielić się ze znajomymi, udostępniając je w serwisie Facebook.

W Puzzle Me, oprócz 5 setów, które dostajemy na początku, mamy możliwość dokupienia kolejnych 5, dzięki czemu zabawa może trwać do dwóch razy dłużej. Każdy oddzielny zestaw dostępny jest w cenie 0,79 €.

Gra jest dostępna w App Store w cenie 0,79 €.

UWAGA!
Dzięki uprzejmości twórców, dla dwóch pierwszych osób, które skomentują ten tekst mamy 2 kody uprawniające do darmowego pobrania aplikacji, natomiast 3 kolejne osoby dostaną od nas kod do pobrania innej aplikacji od SID On - Color Me !!! również przeznaczonej głównie dla najmłodszych. Od niedawna kody można realizować również w polskim App Store.