Pierwsza gra z serii Tap Tap zaliczała się do tytułów startowych internetowego sklepu App Store. Dzisiaj produkcje Tapulous są jednymi z najbardziej popularnych spośród dostępnych na platformę iOS - zostały pobrane ponad 35 milionów razy. Sukcesy kalifornijskiego studia odbiły się dużym echem w mediach, co przyczyniło się do sierpniowego pozyskania Tapulous przez The Walt Disney Company.

Tap Tap Revenge 4, czyli najnowsza odsłona cyklu Tap Tap, dzisiaj zadebiutowała w App Store. Gra nie wprowadza żadnych rewolucji do sprawdzonej formuły, aczkolwiek zawiera kilka nowości:
[LIST]
*]wbudowaną funkcję „Lubię to”, która pozwala na oznaczenie ulubionych utworów w grze i sprawdzenie, którzy znajomi dokonali takiego samego wyboru;
*]współpracę z Game Center;
*]nowy tryb Arcade;
*]wsparcie rozdzielczości Retina Display;
*]nowe globalne tablice z na żywo aktualizowanymi najlepszymi wynikami;
*]nowy design, interfejs oraz efekty graficzne.
[/LIST]

Najbardziej imponująca jest liczba darmowych, wbudowanych w grę, utworów - tych bowiem jest ponad 100. Wśród nich znajdziemy piosenki tak popularnych artystów jak Rihanna, Benny Benassi, czy zespołów Linkin Park i My Chemical Romance. Oczywiście istnieje także możliwość dokupienia piosenek kategorii Premium.

Gra Tap Tap Revenge 4 jest darmowa.

Źródło: 9to5Mac, Apple