Tim Cook, nowy CEO Apple, wysłał do wszystkich pracowników Apple wiadomość. Pisze w niej, że bardzo odpowiada mu Apple które jest teraz i postara się, aby nic się nie zmieniło.

Oto pełna treść wiadomości:

Zespole,

Jestem zaszczycony, że mogę zajmować stanowisko CEO w najbardziej innowacyjnej korporacji świata. Dołączenie do Apple było najlepszą decyzją, jaką kiedykolwiek podjąłem. Wielkim przywilejem było dla mnie pracować dla Apple i Steve'a Jobsa przez ponad 13 lat. Podzielam optymizm Steve'a co do świetlanej przyszłości tego koncernu.

Steve był dla mnie niesamowitym przywódcą i zarazem mentorem, tak samo jak cały nasz zespół. Spodziewamy się, że dalej będzie wskazywał nam drogę i inspirował, jako mentalny przywódca.

Chciałbym, żebyście wiedzieli, że Apple się nie zmieni. Szanuję i zarazem miłuję nasze zasady i wartości Apple. Steve zbudował firmę i kulturę, których nie można spotkać nigdzie indziej na świecie i nie mam zamiaru tego zmieniać- przecież jest to nasze DNA. Nadal będziemy produkować najlepsze produkty na świecie, które zachwycają naszego klienta i napawają zleceniodawców dumą.

Kocham Apple i mam zamiar zaangażować się w moją nową rolę. Wsparcie ze strony zarządu, zespołu wykonawczego i wielu z was było inspiracją. Mam nadzieję, że razem spędzimy jak najlepsze lata i Apple pozostanie tak magicznym miejscem, jakim jest teraz.

Źródło: 9to5mac.com


Tydzień promocji na wszystkie etui i szyby do iPhone

W bieżącym tygodniu wszystki etui oraz szkła do Iphone WATCH z dodatkowym 10% rabatem.

Wpisz w koszyku kod: ip2702 i kupuj taniej.