Incase to jeden z najpopularniejszych producentów akcesoriów do sprzętu Apple, ma w swoim portfolio mnóstwo etui na wszystkie wersje iPhone'a. Dzięki uprzejmości firmy Incase, przetestujemy dla Was Snap Case dla iPhone'a 4/4s oraz skórzaną odmianę tego samego modelu, dostosowaną do piątki - Leather Snap Case

*Snap Case
*

Ostatnio na rynku etui do telefonów zauważyłem bardzo pozytywny trend; producenci dodają do zestawu jakiś gratis, czasami jest to folia, czasami ściereczka z mikrofibry. Wraz z futerałem Snap Case otrzymujemy mają podstawkę, która umożliwia umocowanie telefonu w ułożeniu poziomym. Instalacja jednego z najpopularniejszych modeli Incase nie przysparza żadnych trudności, etui okala cały telefon i skutecznie chroni przed upadkami, uderzeniami i przetarciami. Oprócz tego futerał ten jest lekko przezroczysty. Całość jest bardzo dobrze wykonana i spasowana a plastik sprawia wrażenie porządnego, myślę, że Snap Case to jedno z lepszych etui dla iPhone'a 4/4S jakie miałem przyjemność testować.

*Leather Snap Case
*

Leather Snap Case to wersja wyżej opisanego etui, które dostosowane jest do iPhone'a 5 i wykonane ze skóry. Muszę przyznać, że materiał zastosowany do stworzenia tego futerału cechuje się wysoką jakością, na jednym z boków oraz z tyłu umieszczono dyskretne logo producenta. Nawet po miesiącu intensywnego używania nie widać na nim żadnych skaz. Ponadto etui można ściągnąć i założyć na telefon jednym ruchem. Tak jak w przypadku modelu dla iPhone'a 4/4S także i ta wersja spełnia swoje podstawowe zadanie; świetnie chorni nasz telefon. Polecam to eleganckie etui wszystkim, którym zależy na produkcie o wysokiej jakości, który pomoże wyróżnić się z tłumu użytkowników korzystających z plastikowych futerałów.

Po więcej informacji zapraszamy na profil Incase Poland: http://www.facebook.com/IncasePoland