Pixle, rodzimy producent aplikacji dla iOS, zaprezentował właśnie swój najnowszy twór - Bord. Aplikacja jest wirtualną tablicą znaną wszystkim ze szkolnych czasów.

Bord to klasyczna tablica szkolna dla iPada oraz iPhone'a. Aplikacja skierowana jest głównie do dzieci i ich rodziców, którzy w tych urządzeniach postrzegają świetne narzędzie edukacyjne. Bardzo ładny i prosty dla dziecka interfejs aplikacji ułatwia zabawę w tym programie. Co ważne Bord jest aplikacją uniwersalną i wystarczy zakupić ją tylko jeden raz by móc z niej korzystać zarówno na iPhonie oraz iPodzie Touch jak i na iPadzie.

Wyróżniające cechy aplikcji to realistyczna kreda w sześciu kolorach i trzech grubościach, którą można rysować nawet dziesięcioma palcami na raz.

Realistyczna gąbka, która podczas zmazywania pozostawia delikatne ślady kredy.

Zapisane prace mogą zostać odtworzone w czasie rzeczywistym lub z różną prędkością. Bezpośrednio z poziomu aplikacji można wysłać rysunek e-mailem lub umieścić go na swoim profilu na Facebooku.

Poniżej krótki film prezentujący możliwości aplikacji.

[video=youtube;_x6l18yBwOc]http://www.youtube.com/watch?v=\_x6l18yBwOc[/video]

Program Bord jest już dostępny w App Store w cenie 0,99$, a znaleźć można go Tutaj.

**Uwaga!

Dzięki uprzejmości autorów gry mamy dla Was trzy kody na pobranie Bord. Kody otrzymają autorzy najciekawszych komentarzy pod newsem. Zwycięzców wybierzemy dziś wieczorem (około godziny 20:00).**