Koreańska firma PLAYMASS Inc. zaprezentowała swój nowy produkt, który już wkrótce umożliwi wszystkim posiadaczom iPhone’ów 3G oraz 3GS prowadzenie wideorozmów. Alternatywą dla przedniej kamer, której wspomniane modele nie posiadają, okazało się być… lusterko.

Czego nie potrafią zwykli ludzie, potrafią Koreańczycy. Udowodnili to po raz kolejny, prezentując swój nowy gadżet, dzięki któremu wszyscy właściciele starszych modeli iPhone’ów będą mogli korzystać z funkcji wideorozmowy. Z pewnością rozwiąże on także codzienne problemy wielu użytkowniczek portali społecznościowych. Urządzenie nazwane iSeeU składa się z ruchomego uchwytu oraz niewielkiego lusterka, które odbija nasz wizerunek prosto w obiektyw tylnej kamery. Jak zapewnia producent, rozwiązanie to całkowicie zastępuję przednią kamerę, w którą wyposażony jest jedynie iPhone 4.

iSeeU pojawi się na rynku w listopadzie i będzie dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Jego cena wyniesie ok. 75zł. Poniżej przedstawiamy film prezentujący sposób działania urządzenia.

Źródło: Gizmodo