*Od dwóch lat w Krakowie działa iMad, autoryzowany salon oraz serwis Apple na ul. św. Filipa 13. Z końcem sierpnia powstał nowy oddział w Warszawie, na ul. Nowy Świat 4 w którym również znajduje się autoryzowany serwis a naprawy wykonywane są na miejscu.
*

Team iMada realizuje naprawy gwarancyjne i po-gwarancyjne sprzętu Apple (za wyjątkiem iPhone'ów pochodzących od polskich operatorów i spoza Unii Europejskiej). Naprawa trwa średnio 5 dni roboczych a w przypadku iPhone'a, iPad'a i iPod'a dwa dni. W przypadku możliwości wcześniejszego odbioru otrzymujemy smsa lub maila.

W ofercie iMad pojawiła się bardzo ciekawa opcja wymiany uszkodzonego iPad'a, iPod'a lub iPhone'a (za wyjątkiem iPhone'ów pochodzących od polskich operatorów i spoza Unii Europejskiej) na nowe urządzenie o takich samych parametrach.

iMad, jako jeden z nielicznych serwisów, wymienia zepsuty zasilacz do MacBooka, iPhone'a, iPod'a czy iPad'a posiadający ważną gwarancje od ręki, więc nie musicie się martwić, że pozostaniecie bez mocy i narzędzia pracy.

Poza tym iMad realizuje wszystkie programy wymiany Apple m.in.:
- wymiany dysków Seagate 1T w iMac'u
- wymiany iPodów nano 1generacji
- wymiany popękanego Top-case'a w białym i czarnym MacBooku
- wymiany odklejającego się gumowego bottomcase'a w MacBooku unibody
oraz wszystkie inne programy naprawy Apple.

W Twoim iMac'u matryca się zakurzyła? W niektórych przypadkach serwis wyraża zgodę na darmową wymianę!
Masz inne problemy ze swoim Maciem, jak np samoistnie pojawiające się pęknięcia - warto również zapytać o darmową wymianę.
Poza tym skorzystaj z usługi czyszczenia wnętrza i reinstalacji systemu oraz dołóż pamięć RAM w autoryzowanym serwisie.

Oryginalne baterie do MacBooków możecie wymienić w preferencyjnych cenach kiedy w zamian oddajcie swoją zużytą baterię celem recyklingu.

Zainteresowanych szczegółowymi informacjami zapraszamy na stronę www.imad.pl oraz do salonów w Krakowie i w Warszawie.