Już w najbliższy piątek w katalogu Apple TV+ zadebiutuje nowy młodzieżowy serial sci-fi zatytułowany „Ja". Apple opublikowało nowe promujące go nagranie.

„Ja" będzie opowiadać o dwunastoletnim chłopcu o imieniu Ben, który pewnego dnia odkrywa u siebie nadprzyrodzone zdolności, pozwalające mu zmieniać się w inne osoby. W główne role wcielą się Lucian-River Chauhan (m.in. „Starcie" i „Awatar: Ostatni władca wiatru") i Abigail Pniowsky (m.in. „Nowy początek" i „Ten Days in the Valley"). Showrunnerem serialu jest Barry L. Levy (m.in. „8 część prawdy" i „Paranoja") zaś reżyserią zajął się Michael Dowse (m.in. „Pete Tong: Historia gluchego didżeja" i „Słowo na M"). W nowym nagraniu promocyjnym przygotowanym przez Apple Levy i młodzi aktorzy opowiadają o pracy nad serialem oraz jego fabule i bohaterach. Pokazano w nim też kilka zakulisowych ujęć z planu zdjęciowego.

Premierę serialu „Ja" zapowiedziano na 12 lipca. Tego dnia Apple prawdopodobnie opublikuje od razu wszystkie dziesięć odcinków pierwszego sezonu.