Kilka miesięcy temu w ofercie Apple zadebiutował rysik Apple Pencil z portem USB-C.

W ofercie pojawił się odnowiony Apple Pencil. Akcesorium wyceniono na 339 złotych, czyli o 60 zł taniej niż nowy. Zamówienie złożone dziś zostanie dostarczone w piątek 12 lipca.

Apple Pencil (USB‑C) doskonale nadaje się do notowania, szkicowania, dodawania adnotacji do dokumentów i wielu innych zadań. Działa z precyzją co do piksela i śladowym opóźnieniem, a do tego reaguje na kąt pochylenia. Używa się więc go równie naturalnie, jak ołówka.

Apple Pencil (USB‑C) paruje i ładuje się przez przewód zasilający USB‑C. Przyłącza się magnetycznie do boku iPada, co ułatwia przechowywanie.

Apple Pencil (USB‑C) obsługuje funkcję zbliżeniową Apple Pencil, gdy działa z iPadem Pro 13 cali (M4), iPadem Pro 11 cali (M4), iPadem Pro 12,9 cala (6. generacji), iPadem Pro 11 cali (4. generacji), iPadem Air 13 cali (M2) lub iPadem Air 11 cali (M2).

W zestawie klient otrzymuje:

  • odnowiony Apple Pencil

Należy pamiętać, iż wszystkie odnawiane produkty Apple są testowane, certyfikowane i objęte roczną gwarancją. Są one w stanie idealnym, w foliach ochronnych i dostarczane do klientów w zastępczym pudełku wraz ze wszystkimi zafoliowanymi akcesoriami.

Źródło: Apple