Na początku 2022 roku w Apple TV+ zadebiutował serial „Fraglesy powracają!", będący kontynuacją kultowej serii z lat osiemdziesiątych stworzonej przez Jima Hensona, autora słynnych Muppetów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś opublikowano jego drugi sezon.

Fraglesy powracają!" podobnie jak oryginalne „Fraglesy" są serialem lalkowym skierowanym do młodszych odbiorców. Widzowie mogą zobaczyć w nim zarówno bohaterów znanych ze starszej serii, jak i zupełnie nowe postacie. W niektórych odcinkach serialu pojawiają się też specjalni goście. W drugim sezonie są to m.in. Daveed Diggs (znany przede wszystkim z musicalu „Hamilton"), Catherine O'Hara (m.in. „Schitt’s Creek", „Sok z żuka" i „Kevin sam w domu"), Brett Goldstein (m.in. „Ted Lasso") i Ariana DeBose (zdobywczyni Oscara za rolę w „West Side Story").

Drugi sezon serialu „Fraglesy powracają!" jest dostępny do obejrzenia w Apple TV+. Apple udostępniło dziś od razu wszystkie 13 odcinków. Serial oferuje opcjonalny polski dubbing i audiodeskrypcję.