W styczniu 2022 roku Apple kupiło prawa do serialu „Sugar", w którym w główną rolę wcieli się Colin Farrell. Teraz ogłoszono, iż zadebiutuje on w Apple TV+ w kwietniu.

„Sugar" ma być serialem detektywistycznym prezentującym bardziej nowoczesne podejście do tego gatunku. Colin Farrell, znany m.in. z filmów „Najpierw strzelaj, potem zwiedzaj" i „Lobster" oraz serialu „Detektyw", wcieli się w postać Johna Sugara - prywatnego detektywa walczącego z własnymi demonami, który zostaje wynajęty do zbadania sprawy zaginięcia ukochanej wnuczki znanego hollywoodzkiego producenta, Jonathana Siegela. Farrell nie tylko gra główną rolę, ale był też jednym z producentów serialu. Autorem scenariusza jest Mark Protosevich, który wcześniej pracował przy takich filmach jak „Thor", „Jestem legendą" i „Oldboy: Zemsta jest cierpliwa", zaś reżyserią zajęli się Fernando Meirelles (nominowany do Oscara za film „Miasto Boga") i Adam Arkin (m.in. „Dorwać małego" i „The Offer"). W prace nad serialem zaangażowani byli też Audrey Chon i Simon Kinberg, producenci znanego z Apple TV+ serialu „Inwazja".

Pierwszy sezon serialu „Sugar" będzie składał się z ośmiu odcinków. Premierę pierwszych trzech z nich zapowiedziano na 5 kwietnia. Kolejne będą dodawane do katalogu Apple TV+ co tydzień w piątek.

Źródło: Apple