Eugene Levy to kanadyjski komik znany przede wszystkim z ról w filmie „American Pie" i serialu „Schitt’s Creek". W ubiegłym roku w katalogu Apple TV+ zadebiutował nowy program podróżniczy z jego udziałem, zatytułowany „Eugene Levy: nieochoczy podróżnik". Już w przyszłym miesiącu odbędzie się premiera jego drugiego sezonu". Apple opublikowało zwiastun tej produkcji.

Motywem przewodnim programu „Eugene Levy: nieochoczy podróżnik" są niezwykłe hotele, pracujący w nich ludzie oraz otaczające je miejsca i lokalna kultura. Główną cechą wyróżniającą go na tle innych podobnych produkcji jest jednak przede wszystkim postać samego prowadzącego. Eugene Levy jak sam twierdzi nie jest typem poszukującego przygód podróżnika. Wprost przeciwnie - do podróży podchodzi raczej niechętnie, cierpi na chorobę lokomocyjną i drży na samą myśl o pakowaniu walizek. Prowadzenie programu podróżniczego jest więc dla niego próbą wyjścia ze swojej strefy komfortu, co prowadzi do wielu zabawnych sytuacji. W drugim sezonie Levy wyruszy w podróż do Europy, zwiedzając takie kraje jak Szwecja, Francja, Niemcy, Grecja, Szkocja i Hiszpania.

Premierę drugiego sezonu programu „Eugene Levy: nieochoczy podróżnik" zapowiedziano na 8 marca. Prawdopodobnie Apple opublikuje tego dnia od razu wszystkie siedem odcinków. Pierwszy sezon jest dostępny do obejrzenia w całości w Apple TV+.