Wśród produktów założonej w niemieckiej Moguncji marki RIVACASE, poza plecakami, znalazło się także bardzo przydatne i stylowe etui na latopa. Mowa o modelu Lantau 8803.

Etui ma wymiary 35,5 x 26 x 2 cm i wykonane jest z wysokiej jakości skóry ekologicznej oraz szarej, wytrzymałej i odpornej na wilgoć oraz kurz poliestrowej tkaniny o charakterystycznej mieszanej fakturze. Oba materiały są także odporne na wszelkie otarcia i zadrapania, o które nietrudno podczas codziennego użytkowania. Po niemal dwóch miesiącach codziennego korzystania z tego etui nie ma na nim śladu zużycia.

Etui, poza komorą na właściwego laptopa, posiada także dwie – tylną i przednią – zapinane na zamek błyskawiczny kieszenie na różne drobne przedmioty, jak smartfon czy kabel i ładowarkę do laptopa.

Co ciekawe, producent deklaruje, że etui przeznaczone jest dla laptopów z ekranami o przekątnej maksymalnie 13,3", to ja używam go do przenoszenia 14-calowego MacBooka Pro M2.

Wspomnieć jeszcze wypada, że każde akcesorium z kolekcji Lantau posiada wewnątrz wszyty unikalny kod identyfikacyjny. Zarejestrowanie go i wypełnienie specjalnego formularza na stronie producenta daje rozszerzoną pięcioletnią gwarancję.

Etui RIVACASE Lantau 8803 dla latopa 13,3" dostępne jest w cenie 189 zł.