Studio Niantic znane jest przede wszystkim za sprawą terenowych gier AR Pokémon GO i Ingress. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami dziś odbyła się premiera ich najnowszej produkcji - Monster Hunter Now - stworzonej w ramach współpracy z japońskim studiem Capcom.

Monster Hunter Now bazuje na Monster Hunter - popularnej serii gier action RPG tworzonych i wydawanych przez Capcom, w których gracze wcielają się w tytułowych łowców polujących na gigantyczne potwory w rozbudowanym, otwartym świecie utrzymanym w stylistyce fantasy. Podobnie jak w Pokémon GO podstawowym elementem rozgrywki jest tu eksploracja najbliższego otoczenia w poszukiwaniu potworów. Tym razem nie będziemy ich jednak łapać i tresować, lecz walczyć z nimi korzystając ze zręcznościowego systemu walki stanowiącego uproszczoną wersję tego znanego z głównych odsłon serii Monster Hunter. Gracze mogą też łączyć się w czteroosobowe drużyny by wspólnie stawić czoła potężniejszym przeciwnikom.

Gra Monster Hunter Now jest dostępna do pobrania z App Store za darmo. Jest to produkcja typu freemium, oferująca opcjonalne mikropłatności.

Pobierz Mario Kart Tour