Gra Rytmos w wersjach dla macOS, Windows i Nintendo Switch miała swoją premierę w lutym bieżącego roku i spotkała się całkiem dobrym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Niedawno tytuł ten trafił również na urządzenia z iOS.

Rytmos to relaksująca gra logiczna, w której rozwiązując zagadki tworzymy jednocześnie muzykę. Zadaniem gracza jest tu wyznaczanie ścieżek, tak by tworzyły pętle przechodzące przez wszystkie wyznaczone na mapie punkty i powracające do miejsca startu. Gdy nam się to uda, stworzona przez nas pętla zamienia się w coś w rodzaju ścieżki sekwencera, odgrywającej rytm lub melodię. W trakcie gry przyjdzie nam odwiedzić różne światy reprezentujące różne rodzaje muzyki, w których każda rozwiązana zagadka dokłada kolejny instrument do zapętlonej muzycznej frazy.

Gra Rytmos w wersji dla iOS dostępna jest do pobrania z App Store za darmo, jednak odblokowanie całej dostępnej w niej zawartości wymaga jednorazowej opłaty w wysokości 29,99 zł. Wersja dla macOS dostępna jest do nabycia w sklepach Steam (67,99 zł) i Epic Games Store (do 15.06 w promocyjnej cenie 40,95 zł)