W ostatnich tygodniach w sklepie MyApple pojawiło się wiele interesujących produktów. Znajdziecie wśród nich akcesoria dla Waszych iPhone'ów, iPadów, Maców oraz zegarków Apple Watch. Przedstawiamy Wam te naszym zdaniem najbardziej ciekawe i godne polecenia.

Satechi Aluminium Adapter Slim

Smukły profil, kompaktowa konstrukcja i eleganckie aluminiowe wykończenie Slim multi-port adaptera łączy w sobie technologię, która wielokrotnie rozbuduje funkcjonalność laptopa lub komputera stacjonarnego. To wszystko za pomocą jednego portu USB-C, który podłączony do twojego urządzenia, rozbuduje go o dodatkowe porty:

  • 1 x port USB-C z funkcją Power Delivery
  • 1 x port HDMI
  • 2 x port USB 3.0 (typu A)

Zajęty port USB-C w laptopie to już nie problem. Dzięki specjalnej funkcji ładowania przelotowego (pass-through) z łatwością możesz ładować swoje urządzenie peryferyjne podłączone do adaptera Satechi poprzez port USB-C, jednocześnie korzystając z pozostałuch portów adaptera. Maksymalna moc ładowania wynosi 60W.

Akcesorium dostępne jest w kolorach space gray i silver.

Stacja ładująca Satechi Magnetic 3in1

Satechi 3w1 to stacja ładowania bezprzewodowego, która umożliwia ładowanie aż trzech urządzeń jednocześnie. Łączna moc ładowania urządzeń wynosi 20W. Stacja wyposażona jest w technologię bezprzewodowego ładowania Qi, dzięki czemu naładujesz swój iPhone, AirPodsy i Apple Watcha bez potrzeby korzystania z kabli.

Stacja 3w1 Satechi to ładowarka bezprzewodowa kompatybilna z MagSafe, dzięki czemu możliwe jest proste i bezpieczne umieszczenie iPhone’a w pozycji pionowej do ładowania. Po prostu zbliż telefon do podstawki ładującej, a zapewni ona precyzyjne umiejscowienie urządzenia i niezakłócone ładowanie bezprzewodowe, które rozpocznie się automatycznie. Magnetyczne krawędzie modułów ładowania zapobiegają przypadkowemu przesunięciu ładowanych akcesoriów, a intuicyjna konstrukcja stacji umożliwia łatwe przełączanie się między urządzeniami. Dzięki takim rozwiązaniom zapewnione jest nieprzerwane, efektywne ładowanie oraz komfort użytkowania ładowanych urządzeń.

Akcesorium dostępne jest w kolorze space gray.

TECH-PROTECT MAGMAT MAGSAFE UNIVERSAL MAGNETIC RING

Wyposaż swoje urządzenie w innowacyjny system mocowania oraz ładowania bezprzewodowego MagSafe! Magmat to specjalna blaszka, kompatybilna z akcesoriami MagSafe, która pozwoli szybko i bezproblemowo naładować Twój telefon oraz korzystać z właściwości jakie dają magnesy. Dodatkowym atutem jest bezproblemowa instalacja. W zestawie dołączono specjalne akcesoria montażowe, dzięki którym aplikacja jest bardzo łatwa i przystępna dosłownie każdemu. Blaszkę można przykleić na etui oraz bezpośrednio na telefon.

Akcesorium dostępne jest w kolorach białym, czarnym i różowym.

Ładowarka samochodowa TECH-PROTECT MM15W-V4 MAGNETIC MAGSAFE

Uchwyt samochodowy MM15W-V4 to niezwykle funkcjonalny produkt, który został zaprojektowany z myślą o wygodnym, a przede wszystkim bezpiecznym użytkowaniu urządzeń mobilnych w samochodzie. Uchwyt ten charakteryzuje się kompaktową budową oraz solidną konstrukcją, co gwarantuje stabilne trzymanie smartfona zarówno w pionie jak i poziomie.

Uchwyt MM15W-V4 został wyposażony w technologię Magsafe 15W, która umożliwia proste i szybkie ładowanie baterii w twoim telefonie. Ta niezwykle przydatna funkcja idealnie sprawdzi się w trakcie każdej podróży. Uchwyt ten jest również wyjątkowo trwały, dzięki czemu można z niego korzystać nawet w trudnych warunkach. Eleganckie wykończenie na wzór włókna węglowego, sprawia, że prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo w każdym samochodzie.

Akcesorium dostępne jest w dwóch wersjach: do mocowania na desce rozdzielczej lub na kratce wentylacyjnej.

Satechi Charging Dock - stacja ładująca do AirPods

Satechi USB-C Wireless Charging Dock to kompaktowa, a zarazem elegancka ładowarka bezprzewodowa dla AirPodsów. Uniwersalne złącze USB-C umożliwia podłączenie tej mini stacji dokującej do laptopa, ładowarki sieciowej lub innego urządzenia umożliwiającego przepływ energii. Same słuchawki wystarczy położyć na stacji dokującej, a ładowanie rozpocznie się automatycznie. Niewielkie rozmiary i nowoczesne aluminiowe wykończenie sprawiają, że stacja dokująca USB-C Wireless Charging Dock jest eleganckim akcesorium, które doskonale prezentuje się na kazdym biurku.

Akcesorium jest kompatybilne ze słuchawkami AirPods Pro 1/2 oraz AirPods 1/2/3 (z etui do ładowania bezprzewodowego).

Więcej nowości znajdziecie na stronie sklepu MyApple.