W styczniu bieżącego roku w katalogu Apple TV+ zadebiutował serial „Terapia bez trzymanki". Teraz Apple ogłosiło zamówienie jego drugiego sezonu.

„Terapia bez trzymanki" to serial komediowy opowiadający o pogrążonym w żałobie terapeucie, który zaczyna mówić swoim klientom wprost co o nich myśli. Ku zaskoczeniu obu stron jego działania szybko zaczynają przynosić bardzo pozytywne rezultaty, odmieniając nie tylko życia pacjentów, ale też głównego bohatera. W rolę tę wciela się Jason Segel (m.in. „Jak poznałem waszą matkę" i „Koniec trasy"), który jest też jednym ze scenarzystów i producentów. W serialu występuje też Harrison Ford (m.in. serie „Gwiezdne wojny" i „Indiana Jones"), dla którego jest to pierwsza serialowa rola w karierze.

Apple nie ujawniło jak na razie żadnych konkretnych informacji dotyczących fabuły oraz przewidywanej daty premiery drugiego sezonu „Terapii bez trzymanki". Wiadomo już jednak, że głównymi producentami i scenarzystami nowych odcinków ponownie zostaną Bill Lawrence i Brett Goldstein - współtwórcy serialu „Ted Lasso", będącego jedną z najpopularniejszych i najbardziej nagradzanych produkcji z katalogu Apple TV+.

Źródło: Apple