Szum po premierze Mountain Liona powoli cichnie. Większość użytkowników uznaje najnowszą odsłonę OS X za sukces, jednak - jak to zwykle bywa - przejście na nowy system nie dla wszystkich odbyło się bezproblemowo. Dla takich osób mamy dobrą wiadomość: Apple już pracuje nad wydaniem usprawnionej wersji Mountain Liona, oznaczonej jako 10.8.1.

Wybrani deweloperzy otrzymali już zaproszenia do udziału w nadchodzących beta testach wersji 10.8.1 systemu Mountain Lion. Aktualizacja prawdopodobnie nie wniesie żadnych nowości, za to zawierać będzie cały szereg poprawek, które powinny zadowolić większość użytkowników narzekających na problemy związane z Mountain Lionem. Jak zauważa MacRumors, pierwsze uaktualnienie poszczególnych odsłon systemu zazwyczaj zostaje wydane w ciągu kilku tygodni od premiery. Oznacza to, że OS X 10.8.1 powinien zostać publicznie udostępniony jeszcze w tym miesiącu.

Czy po przejściu na Mountain Liona pojawił się jakiś problem, który nie daje Wam spokoju? Na jakie poprawki najbardziej czekacie? Zapraszamy do dyskusji.

Źródło: MacRumors, 9to5Mac


Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy dla wszystkich czytelników naszego portalu Sklep MyApple przygotował specjalny 12% rabat na wszystkie etui i szyby sprzedawane w sklepie. Wystarczy w koszyku zaznaczyć: „Posiadam kod rabatowy” i wpisać kod: `DlaMamy`. Kod jest ważny do 27 maja 2019 roku.