Freebird Games to niezależne studio znane przede wszystkim za sprawą bardzo popularnej swego czasu gry przygodowej To the Moon. W 2017 roku doczekała się ona kontynuacji, zatytułowanej Finding Paradise. Od dziś można w nią zagrać również na urządzeniach z iOS.

Finding Paradise podobnie jak jej poprzedniczka opowiada o dwójce naukowców zajmujących się tworzeniem sztucznych wspomnień, dzięki którym ich umierający pacjenci mogą zrealizować niespełnione marzenia. Procedura ta wymaga jednak od nich samodzielnego wejścia do umysłu pacjenta i zbadania jego prawdziwych wspomnień. W Finding Paradise zajmują się oni przypadkiem Colina, który decyduje się skorzystać z zabiegu, choć na pierwszy rzut oka wiódł bardzo szczęśliwe i spełnione życie. Mimo iż gra reklamowana jest jako kontynuacja To the Moon, twórcy zaznaczają, iż stanowi ona odrębną historię, a znajomość poprzedniej części nie jest niezbędna do zrozumienia fabuły.

Gra Finding Paradise jest dostępna do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 23,99 zł. Jest to produkcja typu premium, w której nie znajdziemy żadnych dodatkowych mikropłatności.

Pobierz z App Store