Apple zapowiedziało niedawno, iż 19 sierpnia w katalogu Apple TV+ zadebiutuje nowy serial, zatytułowany „Bad Sisters". Na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube opublikowano nowe nagranie promujące tę produkcję.

„Bad Sisters" ma być połączeniem kryminału i czarnej komedii, opowiadającym o losach pięciu sióstr, które po śmierci męża jednej z nich stają się obiektem zainteresowania detektywów pracujących dla agencji ubezpieczeniowej, podejrzewających, że został on przez nie zamordowany. Autorką serialu jest Sharon Horgan (m.in. „Catastrophe" i „Motherland" i „Rwanie"), która zagra też najstarszą z sióstr. W pozostałe główne role wcielą się zaś Anne-Marie Duff (m.in. „Sufrażystka” i „John Lennon. Chłopak znikąd”), Eva Birthistle (m.in. „Brooklyn” i „Śniadanie na Plutonie”), Sarah Greene (m.in. „Gliniarz” i „Dom grozy”) oraz Eve Hewson (m.in. „Co kryją jej oczy” i „Robin Hood: Początek”). W nowym nagraniu promocyjnym przygotowanym przez Apple Horgan i pozostałe aktorki opowiadają o granych przez siebie postaciach, fabule serialu i jego motywach przewodnich. Pokazano w nim też zakulisowe ujęcia z planu zdjęciowego.

Pierwsze dwa odcinki serialu „Bad Sisters" zadebiutują w Apple TV+ 19 sierpnia. Kolejne będą dodawane do katalogu usługi co tydzień w piątek.