Hello Sunshine to wytwórnia filmowa i telewizyjna założona przez Reese Witherspoon, która wyprodukowała dla Apple seriale „The Morning Show" i „Truth Be Told". W miniony piątek w katalogu Apple TV+ zadebiutował ich nowy serial, zatytułowany „Spod powierzchni", w pracę nad którym była zaangażowana także założona przez Apple wytwórnia Apple Studios. Na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube opublikowano nowe nagranie promujące tę produkcję.

„Spod powierzchni" to thriller psychologiczny opowiadający o kobiecie, która budzi się z amnezją po nieudanej próbie samobójczej. Próbując odzyskać wspomnienia zaczyna jednak wątpić, czy wszystko co jej bliscy powiedzieli jej o dotychczasowym, z pozoru idealnym życiu, jest prawdą. W główną rolę wciela się Gugu Mbatha-Raw, znana m.in. z „The Morning Show", „Loki" i „The Girl Before". Sam Miller (m.in. „Mogę cię zniszczyć" i „Luther") wyreżyserował cztery odcinki (w tym odcinek pilotażowy), a autorką scenariusza jest Veronica West (m.in. „High Fidelity", „Brzydula Betty" i „Doktor Hart"). W nowym nagraniu promocyjnym udostępnionym przez Apple twórcy i obsada serialu opowiadają o jego fabule i motywach przewodnich.

Na chwilę obecną w Apple TV+ dostępne są trzy pierwsze odcinki serialu „Spod powierzchni". Kolejne będą dodawane do katalogu tej usługi co tydzień w piątek.