We wrześniu i październiku 2010 roku firma Cortland zaprasza na godzinne spotkania poświęcone wybranym programom z pakietów iLife'09 i iWork'09.

Spotkanie skierowane jest przede wszystkim do osób, które chcą zapoznać się z systemem Mac OS X oraz poznać funkcjonalne cechy pakietów iLife'09 i iWork'09. Główną grupą odbiorców są jednak osoby rozpoczynające przygodę z komputerami Apple.

Uczestnicy zdobędą wiedzę pomocną w przygotowaniu prezentacji, wykresów, zdjęć, ulotek czy filmów. Nie zabraknie również propozycji dla osób chcących dopiero rozpocząc przygodę z Makiem. Uczestnicy spotkania powinni posiadać podstawową wiedzę z zakresu obsługi komputerów.

Osoby zainteresowane szkoleniem proszone są o skontaktowanie się z Działem Szkoleń Cortland telefonicznie lub wysyłając e-mail. Cortland kwalifikuje uczestników szkolenia w oparciu o kolejność zgłoszeń. Przyjmowanie zgłoszeń na szkolenie trwa do wyczerpania limitu miejsc na szkoleniu. Szkolenia odbędą się w Warszawie (29. i 30. września) i Katowicach (terminy nie są jeszcze ustalone), szczegółowy plan spotkań dostępny jest tutaj.

Uczestnictwo w szkoleniu jest darmowe, zarejestrowanie się możliwe jest tutaj.