W czerwcu ubiegłego roku w Apple TV+ zadebiutował serial „Physical", będący pierwszym efektem współpracy Apple z Annie Weisman - producentką telewizyjną i scenarzystką, mającą na swoim koncie pracę przy takich serialach jak „Gotowe na wszystko", „Był sobie chłopiec" i „Trup jak ja". Niedawno ogłoszono, iż na początku czerwca odbędzie się premiera jego drugiego sezonu. Teraz Apple opublikowało jego pierwszy oficjalny zwiastun.

„Physical" to komediodramat rozgrywający się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku w jednym z nadmorskich miasteczek południowej Kalifornii. Opowiada on historię kobiety, która po latach znoszenia w milczeniu trudów bycia tzw. „kurą domową" i wspierania męża w karierze daje się porwać szalejącej dookoła modzie na aerobik. Zwykłe ćwiczenia z czasem przekształcają się w pomysł na własny biznes, który całkowicie odmienia życie bohaterki. W główną rolę wciela się Rose Byrne, znana m.in. z serialu „Układy" oraz filmów „Naznaczony" i „Agentka". W drugim sezonie do obsady serialu dołączy Murray Bartlett (m.in. „Biały lotos", „Sierpień" i „Ucieczka w kosmos") który zagra Vincenta Greena - charyzmatycznego instruktora fitnessu i pioniera branży telezakupów.

Premierę drugiego sezonu serialu „Physical" zapowiedziano na 3 czerwca. Tego dnia Apple opublikuje w katalogu Apple TV+ tylko pierwszy odcinek. Kolejne będą dodawane co tydzień w piątek.