Wprowadzone niedawno przez Apple znaczniki AirTag pozwalają na łatwą lokalizację różnych zagubionych przedmiotów.  Aby jednak spełniały swoją rolę, muszą być do nich przyczepione. Najlepiej zrobić to za pomocą mocnego silikonowego paska Hi5 - AirTag Silicon Stripe.

Silikonowe paski do urządzeń Apple od wielu lat potwierdzają swoją wytrzymałość i skuteczność. Nic zatem dziwnego, że w przypadku znacznika AirTag paski Hi5 - AirTag Silicon Stripe, dzięki swojej wysokiej jakości, wytrzymałości i niskiej cenie, są najlepszym wyborem.

Akcesoria te posiadają odpowiedni uchwyt na znacznik AirTag oraz pasek, który przewleka się np. przez rączkę walizki, szlufkę w plecaku itp. Całość spina się za pomocą łatwego i pewnego zapięcia.

Atrakcyjna cena i dostępność pasków w pełnej gamie kolorów pozwalają na łatwe dopasowanie ich do koloru bagażu czy innego przedmiotu, do którego przyczepiony będzie AirTag.

W ofercie dostępne są paski w następujących kolorach: liliowy, zielony, czarny, biały, niebieski, czerwony, miętowy, błękitny, różany, żółty, pomarańczowy i głęboki niebieski.

Paski Hi5 - AirTag Silicon Stripe dostępne są w ofercie sklepu Zadbane Gadżety w cenie 39,00 zł.