W katalogu Apple TV+ pojawia się ostatnio coraz więcej produkcji skierowanych do młodszych odbiorców. Już w przyszłym miesiącu swoją premierę będzie miał kolejny program tego typu „Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas". Na oficjalnym kanale wspomnianej usługi w serwisie YouTube opublikowano jego pierwszy oficjalny zwiastun.

„Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas" będzie programem dla młodszych odbiorców prowadzonym i współtworzonym przez amerykańskiego komika Jacka McBrayera, znanego m.in. z ról w serialach „Rockefeller Plaza 30", „Pępek świata" i „Fineasz i Ferb" oraz filmach „Ralph Demolka" i „Chłopaki też płaczą". Tematem przewodnim programu ma być szeroko pojęta dobroć i jej wpływ na świat. McBrayer i zapraszani przez niego goście będą pokazywać dzieciom, jak życzliwość i empatia mogą pomagać w rozwiązywaniu problemów. Rozmowy te będą przetykane animowanymi wstawkami studia Brown Bag Films, nominowanego do Oscara z krótkometrażową animację „Give Up Yer Aul Sins" i nagrodzonego Emmy za serial „Vampirina". W programie usłyszymy też muzykę zespołu OK Go, znanego głównie za sprawą swoich pomysłowych teledysków. W pracę nad programem zaangażowana jest również Angela C. Santomero, autorka wielu popularnych programów dla dzieci, takich jak „Blue's Clues" i „Daniel Tiger's Neighborhood". Ten ostatni stanowi spin-off kultowego „Mister Rogers' Neighborhood", nadawanego od 1968 do 2001 roku, wydającego się być jedną z głównych inspiracji twórców „Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas".

Premierę programu „Witaj, Jack! Życzliwość jest w nas" zapowiedziano na 5 listopada. Będzie on dostępny do obejrzenia wyłącznie za pośrednictwem Apple TV+. Prawdopodobnie będzie oferował polski dubbing i audiodeskrypcję.