„The Morning Show" był jednym z pierwszych seriali dostępnych w Apple TV+ i przez pewien czas pozostawał najpopularniejszą i najlepiej oceniana pozycją z katalogu tej usługi. Premiera jego drugiego sezonu ma odbyć się już w przyszłym tygodniu. Apple opublikowało nowe nagranie promujące tę produkcję.

„The Morning Show" to dramat opowiadający o pracy prezenterek tzw. telewizji śniadaniowej. Apple zamówiło drugi sezon tego serialu jeszcze w 2019 roku, niedługo po starcie usługi Apple TV+. Według pierwotnych założeń jego premiera miała odbyć się w listopadzie 2020 roku, jednak pandemia COVID-19 zmusiła twórców do zawieszenia prac. Liczyli oni na to, iż opóźnienie wyniesie najwyżej kilka tygodni, jednak ostatecznie przerwa trwała ponad pół roku. Scenarzyści wykorzystali jednak ten czas na wprowadzenie w scenariuszu zmian mających odzwierciedlać sytuację panującą obecnie na świecie. W nowym nagraniu promocyjnym opublikowanym przez Apple obsada i twórcy serialu opowiadają o jego drugim sezonie.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „The Morning Show" pojawi się w katalogu Apple TV+ już 17 września. Kolejne będą dodawane co tydzień w piątek.