W marcu ubiegłego roku wydawnictwo MARVEL ogłosiło współpracę z koreańskim studiem Netmarble, w ramach której miała powstać nowa gra MMORPG na urządzenia mobilne, zatytułowana MARVEL Future Revolution. Wszystko wskazuje na to, iż premiera tej produkcji odbędzie się pod koniec września.

MARVEL Future Revolution ma być grą MMORPG rozgrywającą się w dużym, otwartym świecie, pozwalającą graczom wcielić się w bohaterów znanych z filmów i komiksów Marvela. Jej fabuła będzie opowiadać o kataklizmie, który doprowadził do przenikania się wielu równoległych wszechświatów, zmuszając zamieszkujących je superbohaterów do połączenia sił w walce ze złem. Wśród grywalnych postaci znajdziemy m.in. Spider-Mana, Doktora Strange'a, Iron Mana, Storm, Czarną Wdowę, Kapitan Marvel i Kapitana Amerykę. Gra ma oferować dużą swobodę w kształtowaniu wyglądu tych postaci, pozwalając graczom wybierać różne elementy kostiumów i wyposażenia. Rozgrywka będzie opierać się na wykonywaniu różnego rodzaju misji, z których większość będzie wymagać współpracy przynajmniej kilku graczy. W grze znajdziemy też jednak tryby PVP, pozwalające graczom rywalizować między sobą.

Gra MARVEL Future Revolution jest już dostępna w App Store w trybie przedsprzedaży, z planowaną datą premiery ustawioną na 30 września (choć warto mieć na uwadze, że data ta nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, więc może ulec zmianie). Będzie to tytuł typu freemium, dostępny do pobrania za darmo, lecz oferujący opcjonalne mikropłatności.

Pobierz z App Store