Rush Rally to popularna seria gier wyścigowych dla iOS. Odpowiedzialne za nią studio Brownmonster ogłosiło niedawno, iż jej najnowsza odsłona, zatytułowana Rush Rally Origins, pojawi się już w przyszłym miesiącu w App Store.

Podczas gdy dwie ostatnie odsłony serii stawiały na wysoki (jak na standardy gier mobilnych) realizm jazdy i rozgrywkę wyraźnie inspirowaną dużymi konsolowymi hitami, Rush Rally Origins ma stanowić powrót do korzeni serii, oferując nieco bardziej arcade'owe podejście do wyścigów. Podobnie jak w części pierwszej z 2015 roku akcję gry będziemy obserwować z kamery umieszczonej nad torem, a rozgrywka będzie miała nieco bardziej zręcznościowy charakter. Twórcy zapewniają jednak, że mimo wszystko model jazdy będzie tu jednak znacznie bardziej realistyczny, niż w większości pozostałych gier tego typu dostępnych w App Store.

Dokładna data premiery gry Rush Rally Origins nie została jeszcze ujawniona, jednak wiadomo już iż odbędzie się ona w sierpniu. Tytuł ten będzie dostępny w wersjach dla iOS, iPadOS oraz tvOS.