Od pewnego czasu w sieci pojawiały się informacje sugerujące premierę nowych słuchawek Beats. Dziś zostały one oficjalnie zaprezentowane, a ich wysyłka przewidziana jest na 24 czerwca.

Słuchawki Beats Studio Buds dostępne są w trzech wersjach kolorystycznych - białej, czerwonej oraz czarnej. Zostały one wycenione na 149,99 dolarów amerykańskich.

W zestawie ze słuchawkami znajdują się gumowe końcówki w różnych rozmiarach oraz krótki kabel USB-C. Całość jest odporna na zachlapanie. Wbudowany akumulator pozwala na maksymalnie osiem godzin odtwarzania muzyki, natomiast zewnętrzne etui zapewnia możliwość dwukrotnego ładowania, dzięki czemu słuchawki zapewniają łącznie nawet do 24 godziny odtwarzania muzyki. Natomiast 5-minutowe ładowanie - Fast Fuel - umożliwia słuchanie muzyki przez godzinę.

Słuchawki posiadają aktywną redukcję szumu oraz tryb kontaktu. Dodatkowo reagują na Hey Siri i są kompatybilne z systemową aplikacją lokalizator. Ciekawostką jest, że nie są one napędzane przez procesor Apple - H1/W1. Wbudowane mikrofony potrafią redukować dźwięk wiatru, dzięku czemu jakość rozmowy jest znacznie polepszona. Tak jak w przypadku innych słuchawek Beats, Studio Buds automatycznie wspierają funkcję Spatial Audio w Apple Music.

Gdy tylko słuchawki pojawią się w polskim, internetowym sklepie Apple od razu Was o tym poinformujemy.