„The Morning Show" był jednym z pierwszych seriali dostępnych w Apple TV+ i przez pewien czas pozostawał najpopularniejszą i najlepiej oceniana pozycją z katalogu tej usługi. Dziś ujawniono, iż premiera jego drugiego sezonu odbędzie się we wrześniu. Na oficjalnym kanale Apple TV+ w serwisie YouTube pojawił się zaś pierwszy oficjalny zwiastun tej produkcji.

„The Morning Show" to dramat opowiadający o pracy prezenterek tzw. telewizji śniadaniowej. Apple zamówiło drugi sezon tego serialu jeszcze w 2019 roku, niedługo po starcie usługi Apple TV+. Według pierwotnych założeń jego premiera miała odbyć się w listopadzie 2020 roku, jednak pandemia COVID-19 zmusiła twórców do zawieszenia prac. Liczyli oni na to, iż opóźnienie wyniesie najwyżej kilka tygodni, jednak ostatecznie przerwa trwała ponad pół roku. Scenarzyści wykorzystali jednak ten czas na wprowadzenie w scenariuszu zmian mających odzwierciedlać sytuację panującą obecnie na świecie.

Premierę drugiego sezonu „The Morning Show" zapowiedziano na 17 września. Nie wiadomo jednak, czy Apple udostępni od razu wszystkie dziesięć odcinków, czy też będzie publikować je w tygodniowych odstępach, jak miało to miejsce w przypadku wielu pozostałych seriali z Apple TV+.