Studio Fizbin to niezależne studio znane przede wszystkim za sprawą gry przygodowej The Inner World. Niedawno za sprawą Thunderful Publishing w App Store pojawiła się ich nowa, nietypowa produkcja, zatytułowana Say No! More.

W Say No! More wcielamy się w młodego stażystę pracującego w wielkiej korporacji, który nie potrafi odmawiać, przez co musi zgadzać się na wszystko co nakazują mu inni pracownicy. Pewnego dnia odkrywa jednak moc słowa „nie" i postanawia wykorzystać ją do wyrównania rachunków z szefem, niszcząc przy tym każdego, kto stanie na jego drodze.

Say No! More cechuje się specyficznym, nieco absurdalnym poczuciem humoru, które w połączeniu z zaskakująco ciekawą fabułą pozwalają przymknąć oko na banalną, uproszczoną do granic możliwości i dość powtarzalną mechanikę rozgrywki, sprowadzającą się do używania różnych rodzajów „nie" na spotykanych po drodze przeciwnikach. Niemniej jednak z pewnością nie jest to tytuł dla miłośników wartkiej akcji czy skomplikowanych wyzwań, a raczej dla osób lubiących nietypowe, eksperymentalne produkcje niezależne.

Gra Say No! More dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 27,99 zł. Jest to tytuł typu premium, w którym nie znajdziemy żadnych reklam ani mikropłatności.

Pobierz z App Store