Nasze laptopy, a już zwłaszcza drogie przecież MacBooki, warto zabezpieczać podczas podróży. Przydają się tutaj zarówno pokrowce, jak i torby. Najlepiej jednak zdecydować się na rozwiązanie uniwersalne znanej dobrze użytkownikom produktów Apple marki JCPAL - uniwersalną torbę i pokrowiec na laptopa JCPAL Tofino Messenger.

Akcesorium przeznaczone jest do przenoszenia i ochrony laptopów z ekranem o przekątnej wynoszącej do 13,5" (maksymalny wymiar przenoszonego komputera to 310 x 220 x 15 mm) i wykonane jest z wodoodpornego materiału. Ma miękko wyściełane wnętrze, dzięki czemu zabezpiecza komputer przed uderzeniami i związanymi z tym uszkodzeniami mechanicznymi. W środku znalazły się także kieszenie na akcesoria. Na zewnątrz umieszczono zaś łatwo dostępną kieszeń zewnętrzną oraz rączkę i uchwyty na pasek (w zestawie) do wygodnego przenoszenia.

Torba dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych: niebieskim ze świetnie komponującymi się z tym kolorem szarymi detalami i paskiem oraz w czarnym.

Profesjonalna torba na laptopa JCPAL Tofino Messenger - niebieska - w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 199 zł.

Profesjonalna torba na laptopa JCPAL Tofino Messenger - czarna - w sklepie Zadbane Gadżety w cenie 199 zł.