AMA (skrót od Ask Me Anything) to popularne w serwisie Reddit wirtualne spotkania z różnymi mniej lub bardziej znanymi osobami, w trakcie których odpowiadają one na żywo na pytania zadawane przez internautów. Apple zorganizowało wczoraj takie wirtualne spotkanie z M. Night Shyamalanem - twórcą serialu „Servant" z Apple TV+, znanym też m.in. za sprawą filmów „Szósty zmysł", „Znaki" i „Niezniszczalny". Na oficjalnym profilu Apple TV w serwisie YouTube pojawił się już zapis tego wydarzenia.

Podczas trwającego nieco ponad godzinę AMA Shaymalan odpowiadał na żywo na pytania zadawane przez internautów na oficjalnym forum fanów serialu „Servant" w serwisie Reddit. Wśród poruszonych tematów znalazły się m.in. współpraca z Apple, źródła inspiracji, wpływ jego starszych filmów na „Servant" oraz plany na przyszłość po zakończeniu prac nad serialem.

Serial „Servant" opowiada o młodym małżeństwie, które próbując poradzić sobie z traumą po stracie dziecka decyduje się na nietypową formę terapii z wykorzystaniem lalki, mającej zastąpić utracone niemowlę. Pogrążona w żałobie matka tak bardzo angażuje się w opiekę nad sztucznym dzieckiem, iż decyduje się wynająć do pomocy nianię. Niedługo po jej przybyciu w ich domu zaczynają jednak dziać się dziwne i niewyjaśnione rzeczy. Obecnie Apple publikuje co piątek nowy odcinek drugiego sezonu serialu. Firma zamówiła już też oficjalnie jego trzeci sezon.