Apple nieustannie pracuje nad powiększaniem dość skromnego katalogu seriali i filmów dostępnych do obejrzenia w Apple TV+. Jak donosi The Hollywood Reporter, kolejnym projektem powstającym na potrzeby tej usługi jest komediowy serial science-fiction.

Produkcją serialu zajmą się Ben Stiller (znany m.in. za sprawą „Zoolander", „Jaja w tropikach" i „Sposób na blondynkę"), Noah Hawley (m.in. „Fargo" i „Legion") oraz Andy Samberg (m.in. „Brooklyn 9-9" i „Saturday Night Live"). Ten ostatni zagra też główną rolę. Jak na razie nie ujawniono żadnych informacji na temat fabuły serialu, oprócz tego, że bazuje ona na pomyśle Raphaela Bob-Waksberga, twórcy popularnego animowanego komediodramatu „BoJack Horseman". Autorem scenariusza ma być zaś Andy Siara, znany przede wszystkim za sprawą filmu „Palm Springs".

Ben Stiller pracuje aktualnie również nad dwoma innymi serialami powstającymi na potrzeby Apple TV+. Pierwszy z nich to komedia kryminalna o byłej narkomance, która postanawia zostać prywatnym detektywem. W główną rolę wcieli się w nim Patricia Arquette, nagrodzona Oscarem za rolę w filmie „Boyhood". Drugi to thriller opowiadający o firmie wykorzystującej nowoczesną technologię do kontrolowania wspomnień swoich pracowników. Tu również jedną z głównych ról zagra Arquette. Obok niej wystąpią zaś m.in. Adam Scott (znany z „Parks and recreation") i Christopher Walken, zdobywca Oscara za rolę w filmie „Łowca jeleni".

Źródło: The Hollywood Reporter