Rayark to niezależne studio znane głównie za sprawą muzycznych gier Cytus i Deemo, które swego czasu cieszyły się ogromną popularnością wśród użytkowników urządzeń z iOS (w ubiegłym miesiącu w App Store pojawił się remake tej drugiej produkcji). Niedawno ogłosiło ono, iż pracuje nad nową grą, zatytułowaną Binary Gods.

Binary Gods ma być dynamiczną zręcznościową grą akcji utrzymaną w stylistyce science-fiction, stanowiącą rozwinięcie pomysłów z innej, nieco mniej popularnej gry studia Rayark - Implosion. Wcielimy się w niej w kobietę androida, walczącą z przeciwnikami za pomocą futurystycznych mieczy oraz różnego rodzaju pocisków. Pierwszy oficjalny zwiastun gry prezentuje się całkiem obiecująco, choć należy pamiętać, iż jest to tylko prezentacja koncepcyjna i nie odzwierciedla tego, jak naprawdę będzie wyglądać rozgrywka.

Twórcy gry nie ujawnili jeszcze jej oficjalnej daty premiery. Nie potwierdzono też na jakie platformy ma ona trafić, jednak biorąc pod uwagę, że wszystkie ich dotychczasowe produkcje trafiły na iOS, a zwiastun wyraźnie pokazuje interfejs użytkownika typowy dla gier obsługiwanych ekranem dotykowym, można spokojnie założyć, że Binary Gods nie będzie w tej kwestii wyjątkiem.