Oryginalna wersja gry Deemo pojawiła się w App Store w 2013 roku i z miejsca spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów. Tytuł ten zyskał tak dużą popularność, że kilka lat później przygotowano jego remake, Deemo Reborn, przeznaczony na konsolę PlayStation 4. Teraz ta ulepszona wersja trafiła również na urządzenia z iOS.

Deemo Reborn opowiada o przygodach dziewczynki o imieniu Alice, która trafia do innego świata, gdzie zaprzyjaźnia się z tajemniczą istotą grającą na pianinie. Wspólnie próbują oni wykorzystać magiczną moc muzyki by umożliwić głównej bohaterce powrót do domu. Rozgrywka nie odbiega tu zbyt mocno od innych popularnych gier rytmicznych, takich jak Guitar Hero czy Rock Band, polegając głównie na stukaniu w ekran w rytm odtwarzanego utworu. W przerwach między kolejnymi piosenkami przyjdzie nam też eksplorować świat gry i rozwiązywać różne zagadki.

Gra Deemo Reborn dostępna jest do nabycia w App Store, gdzie kosztuje obecnie 8,99 zł. Mimo iż jest to tytuł płatny znajdziemy w nim też opcjonalne mikropłatności, pozwalające dokupić dodatkowe piosenki.

Pobierz z App Store