Niewątpliwie wprowadzenie rozwiązania MagSafe w tegorocznych iPhone'ach jest bardzo dobrym krokiem ze strony Apple, a firma niewątpliwie wiąże z nim długoterminowe plany.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje o tym, że nowy sposób ładowania indukcyjnego może mieć wpływ na zewnętrzne akcesoria takie jak między innymi etui Apple.

Firma mając świadomość tego, a także potencjalnej skali reklamacji klientów, postanowiła w jasny sposób zakomunikować potencjalnym użytkownikom, że MagSafe może mieć wpływ na wygląd skórzanego etui. W swoim sklepie internetowym umieściła zdjęcia ochraniacza, który ma wypalony charakterystyczny okrąg na plecach. Dodatkowo w opisie Apple podkreśla ten fakt.

Interakcje z akcesoriami MagSafe pozostawią delikatne odciski (widoczne na ostatnim zdjęciu w galerii). Jeśli stanowi to dla Ciebie niedogodność, sugerujemy wybór silikonowego lub przezroczystego etui do iPhone’a 12 Pro Max.

Warto przypomnieć, że skórzane etui zostało wycenione na 299 złotych, a silikonowe/przeźroczyste to wydatek 249 złotych.