W ofercie Apple pojawiły się nowe akcesoria przeznaczone między innymi dla iPhone'ów 12. Aktualnie są one niedostępne, jednak sytuacja powinna ulec zmianie w najbliższy piątek, gdy rozpocznie się przedsprzedaż nowych telefonów.

Pierwszym z nich jest skórzany portfel z MagSafe. Został on wyceniony na 299 złotych i jest dostępny w czterech wersjach kolorystycznych - naturalnego brązu, kalifornijskiego maku, bałtyckiego błękitu oraz czarnym

Zaprojektowany, by zachwycać i funkcją, i formą skórzany portfel do iPhone’a pozwala zawsze mieć pod ręką dokumenty i karty płatnicze. Jest wykonany ze specjalnie garbowanej i barwionej europejskiej skóry, a dzięki wbudowanym magnesom łatwo przylgnie do tyłu iPhone'a. Jeśli chcesz, możesz go też połączyć z przezroczystym lub silikonowym etui z MagSafe. Portfel jest ekranowany, więc karty kredytowe są w nim bezpieczne.

Kolejną nowością jest silikonowe etui. Zostało wycenione na 249 złotych. Potencjalni klienci mogą wybrać jedną z ośmiu wersji kolorystycznych - (PRODUCT)RED, czarnej, białej, różowego cytrusa, cypryjskiej zieleni, kumkwata, głębokiego granatu oraz dojrzałej śliwki.

Zaprojektowane przez Apple silikonowe etui z MagSafe jest doskonałym dopełnieniem iPhone’a 12 | 12 Pro i świetnie chroni urządzenie. Idealnie gładki, miękki w dotyku silikon sprawia, że telefon świetnie leży w dłoni. A wewnętrzna wyściółka z mikrofibry dodatkowo go chroni. Wbudowane magnesy, idealnie dopasowane do Phone’a 12 | 12 Pro, pozwalają innym akcesoriom przylgnąć i odczepić się jak za sprawą czarów. Dzięki idealnie dopasowanym magnesom ładowanie bezprzewodowe jest szybsze i prostsze niż kiedykolwiek. I nie trzeba zdejmować etui do ładowania. Wystarczy połączyć iPhone’a w etui z ładowarką MagSafe lub położyć go na ładowarce z certyfikatem Qi.

Dostępna jest również przeźroczysta wersja tego etui.

Zastosowanie mieszanki przezroczystego poliwęglanu i elastycznych materiałów pozwoliło na dokładne dopasowanie kształtu do przycisków, żeby wygodnie się ich używało. Odporna na zadrapania powłoka pokrywa zarówno zewnętrzną, jak i wewnętrzną powierzchnię etui. Wszystkie materiały i powłoki są też optymalnie zabezpieczone przed żółknięciem.

Ostatnią nowością jest ładowarka MagSafe. Została ona wyceniona na 199 złotych. Ciekawostką jest, że jest ona kompatybilna z AirPods, AirPods Pro oraz ze starszymi iPhone'ami wspierającymi indukcyjne ładowanie.

Ładowarka MagSafe umożliwia cudownie proste bezprzewodowe ładowanie. Dzięki idealnie dopasowanym magnesom mocno przywiera do iPhone’a 12 i iPhone’a 12 Pro i przyspiesza bezprzewodowe uzupełnianie energii.