Feral Interactive ogłosiło wczoraj, że wydało odświeżoną wersję kultowej grę BioShock 2 przeznaczoną dla systemu macOS.

Akcja rozgrywa się mniej więcej 10 lat po wydarzeniach z pierwszej części BioShock, gdzie w mieście Rapture nadal rozbrzmiewają echa grzechów przeszłości. Potwór grasujący wzdłuż wybrzeża Atlantyku porywa małe dziewczynki i zaciąga je do podwodnego miasta Rapture. Jako pierwszy Big Daddy przemierzasz przez wymarłe miasto, ścigasz nieznanego wroga w poszukiwaniu odpowiedzi i szansy na własne przeżycie.

Tryb Multiplayer w BioShock 2 daje graczom wiele bogatych doświadczeń jako prequel gry BioShock, zdobywcy wielu nagród. Gra dzieje się podczas upadku Rapture, gdzie gracze przyjmują role obiektu testowego w podwodnym mieście, który mogli najpierw zwiedzić w pierwszej części BioShocka.

Minimalnymi wymaganiami dla gry jest 8 GB pamięci RAM, 1,5 GB Intel Iris Pro 5200/2 GB AMD Radeon R9 M290, procesora Intel i3 1,1 GHz, 22 GB wolnej przestrzeni na dysku oraz system macOS 10.15.4.

Gra dostępna jest w cenie 94,99 złotych w Mac App Store. Zainteresowane osoby mogą kupić dwie części gry w cenie 139,99 złotych (dostępne są one w ramach paczki). Natomiast DLC Minerva's Den zostało wycenione na 9,99 euro w sklepie Feral Interactive, a gra na 19,99 euro. Należy pamiętać, że poprzez zakup na stronie otrzymacie klucz, który następnie będzie trzeba aktywować na platformie Steam. Tam gra została wyceniona na 85,90 złotych.

Warto przypomnieć, że Feral Interactive zapowiedziało kilka dni temu grę XCOM 2 Collection dla iOS.

Opis gry: Muve.pl