W związku z tym, że w zestawach z nowymi telefonami nie ma już słuchawek EarPods oraz ładowarki, amerykański producent obniżył cenę słuchawek w swoim sklepie internetowym.

Dotychczas kosztowały one 149 złotych - zarówno wersja ze złączem Lightning, jak i z wtyczką słuchawkową 3,5mm. Aktualnie ich cena to 99 złotych.

W odróżnieniu od tradycyjnych okrągłych słuchawek douszne słuchawki EarPods precyzyjnie odzwierciedlają geometrię ucha. Dzięki temu nosi się je wygodniej niż jakiekolwiek inne słuchawki douszne. Głośniki wbudowane w słuchawki douszne EarPods zostały zaprojektowane tak, aby minimalizować straty sygnału audio, zapewniając dźwięk najwyższej jakości. Słuchawki douszne EarPods mają wbudowanego pilota umożliwiającego regulację głośności, sterowanie odtwarzaniem muzyki i wideo oraz odbieranie i kończenie połączeń — wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk.

Należy pamiętać, że w ofercie firmy pojawiła się również 20-watowa ładowarka ze złączem USB-C. Została wyceniona na 99 złotych. Warto dodać, że jej cena została również obniżona. Wcześniejszy 18-watowy model kosztował 149 złotych.