W trakcie dwóch ostatnich konferencji Apple zaprezentowało głośnik HomePod Mini, iPhone'y serii 12, oraz nowe iPady. W tym roku mogą pojawić się kolejne urządzenia. Rzekomo Apple planuje zorganizowanie jeszcze jednej konferencji w listopadzie, na której mają zostać przedstawione między innymi komputery Mac napędzane procesorami ARM.

Jon Prosser po raz kolejny dostarczył informacje dotyczące nadchodzących urządzeń. Jakiś czas temu poinformował on, że premiera AirTag miała zostać przełożona na marzec 2021 roku. Sytuacja uległa podobno jednak zmianie, ponieważ Apple uporało się z niektórymi problemami i produkt jest już gotowy. W związku z czym lokalizator ma zadebiutować jeszcze w tym roku. Podobno firma chce połączyć sprzedaż tego akcesorium z udostępnieniem systemu iOS 14.3 co ma nastąpić w przyszłym miesiącu.

Niestety Apple napotkało dość poważne problemy z produkcją słuchawek AirPods Studio, co może opóźnić wprowadzenie ich do sprzedaży. Najwcześniejszym możliwym terminem jest grudzień. Jeżeli nie uda się szybko wyeliminować problemów, ich debiut może zostać przełożony na marzec przyszłego roku. Jednak plany dotyczące ich prezentacji dalej obejmują listopadową konferencję.

Należy pamiętać, że podobna sytuacja miała miejsce ze słuchawkami AirPods w 2016 roku. Początkowo miały one trafić do sprzedaży w październiku, jednak ostatecznie pierwsi klienci otrzymali je w grudniu.