„The Morning Show", jeden z najpopularniejszych i najlepiej ocenianych seriali w katalogu Apple TV+, otrzymał w tym roku osiem nominacji do nagród Emmy. Ostatecznie udało mu się zdobyć jedną statuetkę.

Billy Crudup, wcielający się w „The Morning Show" w rolę Cory'ego Ellisona, otrzymał Emmy dla najlepszego aktora drugoplanowego. Jest to już trzecia nagroda zdobyta przez „The Morning Show". Wcześniej serial ten otrzymał również nagrody Critics Choice Award (również za rolę drugoplanową Billy'ego Crudupa) oraz Gildii Aktorów Ekranowych (dla Jennifer Aniston za rolę pierwszoplanową). Serial miał też trzy nominacje do prestiżowych Złotych Globów, jednak nie udało mu się wygrać w żadnej kategorii.

Apple zamówiło już drugi sezon serialu „The Morning Show" i przedłużyło kontrakt z jego autorką - Kerry Ehrin (znaną wcześniej m.in. za sprawą „Bates Motel", „Parenthood" i „Friday Night Lights"). Według pierwotnych założeń premiera nowych odcinków miała odbyć się w listopadzie tego roku. Prawdopodobnie jednak nie uda się dotrzymać tego terminu, gdyż w marcu produkcja serialu musiała zostać zawieszona z powodu COVID-19.