O usłudze Orange Flex na łamach MyApple pisaliśmy już wiele razy. W skrócie jest to rodzaj abonamentu bez umów, gdzie wszystko załatwia się z poziomu aplikacji mobilnej. Dotychczas opcja ta była dostępna jedynie dla klientów prywatnych.

Wczoraj Orange udostępniło aktualizację swojej aplikacji, która wprowadza wsparcie dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarzą. Najnowsza wersja została oznaczona jako 32.0.0.

Każdy Plan we Flexie to nielimitowane minuty, SMSy i MMSy w Polsce i w roamingu w UE. Do wyboru są 4 opcje różniące się liczbą GB, od 25 zł miesięcznie za 15 GB do 80 zł miesięcznie za 100 GB oraz możliwość korzystania z #hello5G. W ofercie Flexa dla Firm do jednego konta można dodać do 5 numerów w ramach usługi Flex Rodzina. Ta opcja jest dostępna od 15 zł miesięcznie, za każdy kolejny numer.

Przedsiębiorcy, którzy jako swoją główną kartę wybrali cyfrową wersję czyli eSIM, również mogą wybrać opcję dodatkowej karty eSIM z tym samym numerem na smartwatch Apple Watch, bez żadnych dopłat.

Aplikację Orange Flex można pobrać za darmo z App Store.